best website templates

Network Sistemleri ve Yapısal Kablolama

Yapısal Kablolama 

Doğru tasarım ve projelendirme ile, şirketinizin gelecek planlarını da içeren genişleyebilen bir yapı sunmayı amaçlarız. Güçlü referanslara sahip, tecrübeli ekibimiz ile kaliteli işçilik sunmamız sayesinde verimli ve yüksek performanslı uygulamalar geliştirebiliyoruz. Proje tesliminde tüm kontroller/testler ile beraber genişleme ihtiyaçlarında ve arıza tespitlerinde vazgeçilmez olan dokümantasyon teslim edilmektedir.

Yapısal Kablolamanın Avantajları 

Bilgisayar, yazıcı, güvenlik kamerası vb. her türden aktif sistem aynı kablolama üzerinde çalışabilmektedir.
Yapısal kablolama sistemleri için verilen “uzun periyotlu sistem ve uygulama garantisi” (üreticiye göre değişmekle birlikte (15-20 yıl) ve bu sisteme sahip olmakla yükselecek ortak yazılım, donanım kullanma oranının sağlayacağı maliyet düşürücü etkiler düşünüldüğünde, ilk yatırım maliyetlerinin yüksek olmasına rağmen, sistem, düşük bir “toplam sahip olma maliyeti” ile elde edilir.
Yapısal Kablolama; büyük miktarlardaki bilginin, ses, veri ve görüntü şeklinde iletim ve paylaşımını sağlayan; intranet, video konferasn, IP Telefonu vb. uygulamaları destekler.
Sistemin getirdiği esneklik sayesinde patch panelde yapılacak basit bir port değişikliği ile; herhangi bir data noktası veya telefon hattının başka bir yere taşınabilmesine olanak sağlanmaktadır.
Yapısal Kablolama üzerinden kaynaklanabilecek arızalar kısa sürede tesbit edilip giderilebilir.
Sistem yönetiminin basitleşmesi ile uzman çalıştırma ihtiyacı ortadan kalkar.
Kablolama organizasyonu sağlanmakta ve uygulanan patch panel ve kabinet sistemi ile kablolar dekoratif bir görüntü kazanmaktadır.
Yapısal kablolama ile 1 Gbps’a kadar bütün hızları desteklemek mümkündür. 

© Tüm Hakları Gizlidir 2019 Protime Teknik - Güzel Tasarım Web